Se opptak fra webinar 17. juni

– Av Sonja Huang

Tusen takk til alle våre seere under vårt live webinar!

Dersom du ikke fikk med deg markedsoppdateringen kan du se opptak her:

Sendt: Onsdag 17. juni kl.14:00
Varighet: ca. 40 minutter

Vi hadde med oss Hans Jørgen Mørland, adm. dir. i Scala Eiendom og sjeføkonom Kjersti Haugland fra DNB Carnegie i studio. I tillegg ga Norsk Regnesentral oss siste nytt om Norges VM-sjanser.

  • Makro: Vi diskuterte hva som kan flytte rentebanen, valutautvikling, boligmarkedet med mer. Og hvordan går det egentlig med norske bedrifter og forbrukere?
  • Transaksjonsmarkedet: En todelt utvikling i 2026 – god start på året, men stagnasjon gjennom andre kvartal. Vi så på aktiviteten i forskjellige segmenter.
  • Leiemarkedet. Høye nybyggkostnader og høye renter. Hvordan er utsiktene for bedriftene og forbrukerne?
  • Handelseiendom er i vinden. Hans Jørgen Mørland, adm. dir. i Scala Eiendom snakket om muligheter i dagens marked.

Abonner på vårt nyhetsbrev Eiendomskraft

Ønsker du å motta invitasjon til våre fremtidige markedsoppdateringer i live webinar og seminarer? Meld deg på vårt nyhetsbrev Eiendomskraft:

For å abonnere på vårt nyhetsbrev Eiendomskraft, må du lage en bruker i analyseportalen Eiendomskraft. Tjenesten er kostnadsfri.

Siste artikler